Шерон Стоун се соблече на 63-годишна возраст и направи хаос на Интернет: Едноделен костим за капење и провокативна поза на легендарната актерка! (ФОТО)

7 мај, 2021
shutterstock_1331588531_1000x0

„Изгледаш спектакуларно“, „Неверојатна жена“, „Божица“, ѝ поласкаа нејзините следбеници и ѝ ставија повеќе од 84.000 лајкови

Во едноделен костум, покрај базен, беше фотографирана на лежалка и ја покажа својата витка линија. Нејзиното куче Џо ѝ правеше друштво.

„Изгледаш спектакуларно“, „Неверојатна жена“, „Божица“,ѝ поласкаа нејзините следбеници и ѝ ставија повеќе од 84.000 лајкови.

Запрашана за тајната на нејзиниот изглед, Шерон Стоун за „Haute Living“ пред неколку години изјави:

„Користам добри креми за кожа и не се обидувам да заборавам да ги избричам нозете. Сакам да се занимавам со спорт и мислам дека тоа е клучот за здравјето. Танцувам цело време. Правам јога, пилатес, играм со деца, јавам коњи, често одам на плажа – правам се што е потребно само за да се движам“.

Познатата актерка е горда мајка на трите посвоени сина: Рон (20), Лерд (15) и Квин (14).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi