Шерон Стоун во маица која едвај ја покрива долната облека, а сите гледаат во принтот од ,,Ниски страсти”

30 јуни, 2021
шерон

„Убава си“, „Мило ми е што немаш шило за мраз во рака“, „Сè уште си парче и пол“, „Убава“, се само дел од коментарите.

Шерон Стоун (63) го запали Инстаграм со последната објава, која за помалку од 24 часа собра повеќе од 147 илјади лајкови и четири илјади коментари.

Причина повеќе е што Шерон позираше во маица со принт на познатата сцена од филмот „Ниски страсти“.

„Бев таму, го сторив тоа и добив маица“, напиша Стоун покрај фотографијата.

Комплиментите за нејзиниот изглед не стивнуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi