ШОК! Погледнете како изгледа двојничката на Кејт Мидлтон, која заработува милиони заради нејзината сличност со војвотката!

17 мај, 2021
ae33472f0de1e94dd27f81220b500368179b4019

Габриела Мунро Даглас живее во јужен Лондон со нејзиниот партнер Мајкл и седуммесечните бебиња Меј и Џој, во стан што успеа да го купи со парите што ги заработи од претворањето дека е Кејт Мидлтон.

Како што и самата призна во едно интервју, таа дневно заработувала околу 1.000 фунти на ден со присуство на корпоративни настани и приватни забави како двојник на војвотката од Кембриџ.

“Отсекогаш сум ја виткала косата и носела слична шминка, а кога излегував, луѓето ме погледнуваа двапати. Често ме запираат. Се случува секој ден”, изјави таа за Evening Standard во 2013.

Со поддршка на нејзината мајка, таа се обратила до агенцијата за двојници, по што ја испратиле на патување во Австралија, со двојникот на принцот Вилијам.

“Беше многу забавно и возбудливо бидејќи се претставив како сопруга на принцот Вилијам. Ми овозможи да го купам мојот прв имот во Лондон. Неверојатно сум им благодарна и на Кејт и на мајка ми што ме поддржуваа”, изјави Габриела, која е исто така сопственик на кафе бар во западен Лондон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi