Шок! Шакира сподели видео со своите обожаватели што ги остави без текст! (ВИДЕО)

16 август, 2021
234858_sakira2-ap_f

Една од најпознатите пејачки во светот, Шакира, објави видео кое и оставило силен впечаток!

Имено, видеото покажува млада пејачка и инфлуенсерка од Индија, Шиба, која нарачала пица имитирајќи го посебниот начин на пеење на Шакира.

Шиба, иако пееше цело време, успеа да ја заврши нарачката, а она што беше особено изненадувачки беше што младата пејачка ја наведе адресата на Шакира како место за испорака наместо нејзината, поради што можеме да претпоставиме дека останала без вечера тој ден.

Патем, најдобар доказ за тоа колку е позната и сакана Шиба во нејзината Индија е бројот следбеници на социјалните мрежи. Има 500.000 следбеници на Инстаграм, додека на Тикток има дури пет милиони следбеници.

Видеото ја насмеа Шакира до солзи, а колку му се израдува покажува и фактот што светски познатата пејачка тој клип го објави на својот профил на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi