Шокантен изглед на Џастин Бибер: Во облак од чад, луѓето велат дека тој изгледа „навистина валкано“

20 мај, 2021
шокантен изглед на џастин бибер

Канадскиот пејач Џастин Бибер (27) ги изненади своите обожаватели кога беше фотографиран во Лос Анџелес со нова фризура и цигара во раката.

Имено, Бибер беше фотографиран како пуши голема пура и разговара со својот телохранител на паркингот на „Старбакс“ во Западен Холивуд.

Славниот пејач неодамна одлучи да ја смени својата стандардна фризура, па во последно време носи суканици на главата, а во оваа прилика носеше и многу опуштена комбинација на облека.

Џастин носеше црн дуксер и маслинесто зелена тренерка, додека косата во суканици му беше врзана во две опавчиња.

На почетокот сите се прашуваа што точно конзумира пејачот, но подоцна стана јасно дека станува збор за рачно валани пури.

„Што се случи со тоа слатко момче?“, „Баш валкано … и фризурата, и сè“, „Ова не изгледа како вистински Џастин“, „Изгледа дека често конзумираш марихуана“, „Луд стил“, „ Жива легенда “,„ Сеуште убав “,„ Изгледаш како бесен тинејџер “, беа само некои од коментарите на обожавателите.

Да потсетиме, Џастин и неговата сопруга Хејли Бибер неодамна беа на одмор, а сите коментираат дека пејачот имал среќа да запознае толку убава и добра девојка, која го извлекла од светот на дрогата и алкохолот и поради што е многу среќен исполнети.

Моите очи се кон тебе. Моето срце е за тебе. Мојата душа е за тебе. Мојата љубов е кон тебе. Јас сум дома каде што си ти. Ти си моето безбедно место. Јас сум целосно опседнат со тоа што си ти. Мој најголем сон е да остарам со тебе. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен роденден, бејби – Џастин напиша за роденденот на Хејли и покажа колку ја сака својата убава сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi