ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ ОД СЕКСИПИЛНАТА ПЕЈАЧКА: На Инстаграм ГРМИ, а во живо никој не би ја препознал!

21 септември, 2021
selena

Една од најатрактивните пејачки во светот воопшто не личи на себе!

Папарацо потографиите од пејачката Селена Гомез, една од најомилените и најследените јавни личности на Инстаграм, го обиколија интернетот со молскавична брзина!

Причина за тоа е фактот што Селена, која е секогаш средена и нашминкана, не изгледа како што се претставува на социјалните мрежи.

Селена беше фотографирана на улица со пријателка додека јаде пица, и го покажа лицето без шминка и филтри.

Многумина коментираа дека „целосно пропаднала“, други ја бранеа со зборовите „дека вака изгледа секоја нормална жена“; па оставаме на вас да ја погледнете Селена „во живо“.