ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Го украла автомобилот и го вратила запален! Старлетата откри детали!

30 март, 2021
лллллллл

Клои Кардашијан не крие дека била непослушна во тинејџерските денови, а сега во емисија ги сподели деталите за инцидентот, кои ја исплашија до смрт.

Имено, таа призна дека се прикрадувала од станот и го крадела луксузен автомобил кој бил во сопственост на нејзината мајка Крис Џенер, и го вратила изгорен и целосно уништен.

Клои истакна дека ова искуство било крајно трауматично за неа и дека тогаш „ја научила лекцијата“.

„Беше околу 9, 10 часот навечер, мајка ми веќе спиеше, ги прилагодив перниците во мојот кревет така што, во случај некој да дојдеше во мојата соба, да изгледаше дека спијам и јас. Го земав автомобилот и излегов. Кога пристигнав на паркингот, половина од возилото веќе беше изгорено! Немав избор, морав да одам дома – седев буквално на половина од автомобилот, гумата околу прозорецот се стопи, но автомобилот беше, за среќа, во состојба на возење. Неговата темно сина боја целосно се смени поради топлината, но сè изгледаше навистина лошо! Но, ја научив својата лекција “Нема повеќе крадење и лажење! Секој пат кога изневерував, ме фаќаа”, рече таа.

Kloi Kardašijan

Според Кардашијан, сопругот на една жена дознал дека таа го изневерила, а од револт тој го запалил нејзиниот автомобил, кој удрил и во лимузината на старлетата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris