ШОКИРАНО: Клои Кардашијан е кралица на пластичните операции, веќе ништо не е природно на нејзиното лице! (ВИДЕО)

28 март, 2021
kl

Клои Кардашијан, која некогаш ја нарекуваа „грдото пајче“ на семејството, стана зависна од операција.

Таа ги шокираше обожавателите кога се појави во емисија водена од Дру Баримор. Клои зборуваше за финансиската состојба и за тоа како сака да има уште едно дете, но се чини дека никој всушност не се фокусираше на нејзината приказна колку на нејзиниот изглед.

Имено, обожавателите забележаа дека Клои повторно посетува козметички хирурзи и дека нејзиниот нос станува сè помал. Покрај тоа, нејзините јаболчници се поизразени, вилицата е нагласена, а усните полни.