Што изгуби Бен Афлек! Девојката на Бонд, Ана де Армас на црвениот тепих го шармираше дури и принцот Вилијам

29 септември, 2021
328571_profimedia0634990355_ff

Таа е sвезда на вечерта!

Актерката Ана де Армас во Лондон е главна кога станува збор за гламурот и сексапилот.

Поранешната девојка на Бен Афлек пристигна на црвениот тепих во Ројал Алберт Хол, на премиерата на филмот за Џејмс Бонд „No Time To Die“. Покрај Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд, улогата на девојката на Бонд ја имаше и убавата Ана.

Ana de Armas

Филмовите за Бонд секогаш се синоним за акција и гламур, а Ана де Армас дефинитивно беше на исто ниво кога станува збор за црвениот тепих! Иако премиерата на филмот беше одложена дури 18 недели, беше организирана гала вечер, на која присуствуваа и членови на кралското семејство, како Кејт Мидлтон, принцот Чарлс и принцот Вилијам.

Вилијам и Чарлс беа фотографирани како разговараат со Ана, и се чини дека кубанската убавица ги шармираше!

Носеше секси црн долг фустан, кој беше специјално зашиен за неа, а беше потпишан од Луј Витон. Со длабоко деколте и неверојатно деколте, актерката блесна во гламурозно секси издание кое во исто време беше и толку елегантно.

Ана неодамна за прв пат беше фатена со ново момче, а дали нејзиното поранешно момче Бен Афлек ја придружуваше оваа вечер, останува да видиме …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris