ШТО МИСЛИ КАРДАШИЈАНКАТА ЗА ТОА? Нејзината ќерка доби посебен подарок за роденден!

13 јули, 2021
profimedia-0496711056

Тапанарот на Блинк-182, Тревис Баркер, реши да ја изненади ќерката на својата девојка Кортни Кардашијан, Пенелопе Дисик, со најсовремени тапани за нејзиниот деветти роденден. ‘Среќен роденден на Пенелопе’, напишал Тревис заедно со видео во кое Пенелопе игра со тапани, додека мама Кортни се смее покрај неа.

travis barker kourtney kardashian

Подоцна, Кардашијан сподели галерија со фотографии и видео од малата славеничка додека играше со мал комплет розови тапани со нејзиното име. Тревис застана покрај неа и ја гледаше како гордо ги бруси своите вештини.

Ѕвездата на шоуто „The Keeping Up With Kardashians“ неодамна се повеќе се интересира за музика, бидејќи ќерката на Тревис, Алабама Баркер, објави видео на кое Кортни и Тревис свират „Heart and Soul“ на пијано. „Тие навистина имаат врска како никој друг“, изјави тој за E! Online во април 2021 година. ’Никој не ја видел да се чувствува така така со маж. Таа рече дека апсолутно ќе се омажи за него “, изјави неименуван извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi