ШТО TИ СЕ СЛУЧИЛО? Ким Кардашијан ги запрепасти фановите со најновата фотографија: „Се колнам дека нејзиниот задник изгледа многу поинаку“

20 август, 2021
Screenshot_9

Ријалити sвездата и претприемач Ким Кардашијан ги запрепасти фановите со нејзиниот драматично помал задник во новата објава на Instagram.

На фотографијата, Ким позираше во градината со малио Псалм во рацете, облечена во црни хеланки и горен дел. Нејзините обожаватели забележаа дека нејзиниот задник драстично се намалил.

„Го намали ли задникот?“, „Изгледаш подобро без импланти“, „Се колнам дека нејзиниот задник изгледа многу поинаку“, „Што се случи со нејзиниот задник?“, Коментираа зачудените обожаватели.

Пластичниот хирург Марк Хо-Асјо се согласи со фановите на Ким, така што ја коментираше нејзината наводна трансформација.

„Главната разлика во споредба со нејзините претходни фотографии е празнината на врвот на задникот. Отстрани нешто. Или ги отстрани имплантите, или беше на липосукција за да ја намали големината на задникот”, вели тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi