СИНОТ НА АРНОЛД ШВАРЦЕНГЕР ВОДИ ДОЛГА БОРБА СО ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ: Папараците го фатија во ново издание, ги ШОКИРАШЕ сите со промената! (ФОТО)

8 октомври, 2021
2747091_2747071-kris3-edit-copy_ls

Најмладиот син на славниот холивудски билдер Арнолд Шварценегер и неговата поранешна сопруга Марија Шрајвер, Кристофер (24), од рана возраст водеше битка со вишокот килограми, која сега конечно ја доби.

Kristofer Švarceneger

Тој беше фатен од папараците на плажа минатата година кога имаше забележителни вишок тежина.

Kristofer Švarceneger

Кристофер беше фатен од папараците оваа недела по долго време пред салон за нокти во Брентвуд, каде што беше со својата мајка, а на фотографиите е непрепознатлив.

Kristofer Švarceneger

Во тесна маичка и шорцеви, тој ги покажа неверојатните резултати од строгиот режим на вежбање и исхрана на кои се придржуваше последната година, а со тоа постепено ослабна, пишува „HollywoodLife“.

Долгата борба на Кристофер со вишокот килограми секако беше тешка за неговите браќа, сестри и родители кои имаат совршени пропорции и ги сакаат рефлекторите, па затоа се навикна да се крие од јавноста.

Kristofer Švarceneger

За разлика од остатокот од неговото семејство, тој нема отворени профили на социјалните мрежи, но често се појавува на нивните Инстаграми.

Кристофер има две постари сестри, Кетрин (31) и Кристина (30), брат Патрик (27) и полубрат Џозеф Баена, кој е негов врсник и кого Арнолд го доби во вонбрачна врска со тогашната дадилка на неговите деца, Милдред.

Kristofer Švarceneger
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris