Сите мајки МОРААТ да ја слушнат нејзината порака: Кети Пери откри зошто не брза да ги изгуби килограмите стекнати во бременоста

2 октомври, 2021
328689_ketiperiorlandoblumprofimedia0634842825_ff

Една од најголемите поп sвезди на денешницата, Кети Пери, зборуваше многу отворено за бременоста и нејзиното тело по породувањето, иако инаку претпочита да ја чува својата интимност за себе. Набргу откако ја роди ќерката, таа сподели селфи за да ја покаже својата фигура, а сега, во интервју за Variety, зборува за промените што ги донесе вториот услов со себе.

<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja</p>

„Навистина уживав во искуството. Се уште имам четири и пол килограми повеќе од порано, но не брзам. Помина една година. Повеќе ме интересира нејзината среќа и мојата среќа и ментално здравје. Хормоните се … прилично интересни “, рече Кети.

<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja</p>

Пејачката истакна дека раѓањето на Дејзи била најголемата промена во нејзиниот живот.

„Вие сте одговорни за благосостојбата на некој што не може ни да ја крене главата. Тоа е огромна промена и веќе не сте број еден. И тоа е најдоброто!“ – потсети Пери.

<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja</p>
<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja</p>

Патем, наместо да патува низ целиот свет, пејачката во иднина ќе настапи како жител на Лас Вегас, бидејќи сака да живее стабилен семеен живот со Орландо Блум и нивната ќерка.

Двојката се појави на свеченото отворање на Музејот на академијата за филмски уметности во Лос Анџелес пред неколку дена и привлече големо внимание на црвениот тепих. Кети носеше црн латекс фустан и, ако не прашате нас, никогаш не изгледала поубаво!

Keti Peri, Orlando Blum
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris