СИТЕ ОРГАНИ ОТКАЖАА, НА АПАРАТИ Е! Шерон Стоун минува низ пекол – член на нејзиното семејство се бори за живот

27 август, 2021
seron

Актерката моли за спас!

Шерон Стоун ги вознемири нејзините бројни следбеници на социјалната мрежа Instagram со нова објава.

Семејството на популарната актерка беше погодено од несреќа. Нејзиниот внук е во критична состојба и се бори за живот.

– Мојот внук и кум Ривер Стоун денеска беше пронајден во креветчето, а му откажаа сите органи. Ве молам молете се за него! Ни треба чудо – напиша очајната Шерон со фотографија од малиот Ривер на болнички апарати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi