СКАНДАЛ Дејвид Бекам СЕ СОБЛЕЧЕ, се фотографираше, а потоа се појави на Instagram! (ФОТО)

6 септември, 2021
Screenshot_4

Дали навистина им требаше ова?

Викторија и Дејвид Бекам со години ја одржуваат репутацијата на хармоничен пар. Тие двајца имаат четири деца, три момчиња и едно девојче. И покрај нивните професионални ангажмани, тие се многу посветени на своите наследници и се обидуваат да го поминат секој можен момент заедно.

Тие се многу среќни што споделуваат моменти од нивниот приватен живот со своите обожаватели преку социјалните мрежи, но овој пат можеби ја поминаа границата за добар вкус.

Имено, Викторија го фотографираше Дејвид со полусвлечен костим за капење и таа фотографија ја објави на Instagram. Сите добија шанса да го видат голиот задник на нејзиниот сопруг, а таа, исто како и тој, очигледно не мисли дека премногу се опуштила

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi