СКАНДАЛ! Ќерката на Доналд Трамп фотографирана на тераса конзумира наркотици?! Јавноста е згрозена од однесувањето!

28 март, 2021
дони

Ќерката на поранешниот претседател на САД, Тифани Трамп е фотографирана на балконот од нејзината хотелска соба во Мајами, како држи цигара со сомнителен изглед. На фотографиите од Папарацо се гледа како најмладата ќерка на Доналд ужива во цветен фустан на терасата додека држи запалка и рачно свиткана пура што личи на спој.

Тифани некое време пушеше на балконот и задоволно се насмевна, а бидејќи не е познато дека е пушачка на цигари и никогаш не била видена како пуши исто, многумина заклучиле дека станува збор за марихуана.

Внимание привлече и огромен веренички прстен на раката на Тифани, кој е подарок од свршеникот Мајкл Боулос, а чија вредност се проценува на 1,2 милиони долари.

Таа ја објави свршувачката со 23-годишната Булос ден пред нејзиниот татко да ја напушти функцијата претседател на САД во јануари. Двојката престојуваше во луксузен хотел во Мајами Бич, додека бараше нов имот што ќе го нарекуваат дома.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi