СКАНДАЛ! Кортни Кардашијан ФАТЕНА со НОВО МОМЧЕ, а поради она што го НОСЕЛА, сите се ШОКИРАНИ!

21 март, 2021
profimedia-0599313614

Несоодветно?!

Кортни Кардашијан е првата од сестрите Кардашијан која се омажи и има деца. Сепак, нејзиниот брак со Скот Дисик беше осуден на пропаст уште од самиот почеток, поради многуте разлики меѓу нив, како и поради тоа што на Дисик му беше тешко да остане приземјен и, пред сè, верен на својата сопруга.

Она што веднаш привлекува внимание е парчето облека на сестрата Кардашијан, а тоа е маичка со испишани скандалозни пораки.

Дали Кортни сакаше да им испрати јасна порака на своите деца во текот на оваа вечер или само уживаше да провоцира? Останува непознато.

Потсетуваме дека Кортни и Тревис се познаваат со години, секогаш имало платонска љубов меѓу нив, која неодамна прерасна во нешто повеќе. И двајцата живеат во иста област, а нивните деца се пријатели веќе подолго време и добро се согласуваат, што, според странските медиуми, било олеснување за двајцата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi