Скандалозно раскинување помеѓу Џеј Ло и Алекс ја шокираше јавноста: „Ја изневери со 20-годишна старлета“

13 март, 2021
џеј

Фановите ширум светот останаа без зборови заради веста дека латино дивата Џенифер Лопез (51) раскина двегодишна свршувачка со бејзбол легендата Алекс Родригез (45). Според американската Page Six, Џеј Ло неодамна за медиумите изјавила дека за време на пандемијата отишла на заедничка терапија со Алекс, но и тоа не вродило со плод. Тие се во врска од 2017 година.

Тие тренираа заедно во фитнес сали, се следеа едни со други на сите настани …

24sata

Џеј Ло од бракот со латино пејачот Марко Ентони (52) има близнаци Ема и Максимилијан (13). Алекс од бракот со психологот Синтија Скуртис ги има Наташа (16) и Ела (12).

Веста за раскунувањето на еден од најпознатите славни парови во САД доаѓа само неколку месеци откако тамошните медиуми во шоубиз ја објавија наводната врска на Родригез со Медисон ЛеКрој (31), позната само за следбениците на некои формати на реалност.

24sata

Претходно имаше проблеми, но скандалот со Медисон е капка што се прелеа врз стаклото. Џенифер не можеше повеќе да се справи со тоа. Се изнервира што Алекс ја изневерува со 20-годишна помлада ријалити sвезда – напиша најпознатиот славен блогер Перез Хилтон (42).

24sata

Најновите заеднички фотографии на двојката беа објавени минатиот месец во Доминиканската Република каде Лопез го снима својот најнов филм „Shotgun Wedding“ и после сè Алекс Родригез се врати во Мајами каде се подготвува за новата бејзбол сезона.

Двојката сè уште не ја објави јавноста за раскинувањето за која врие целиот свет …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris