СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН Е БРЕМЕНА! Добрата вест ја објави нејзиниот сопруг на посебен начин

18 август, 2021
screenshot_from_2021-08-18_09-56-27

Од возбуда, не можеше да ги зачува овие информации, па јавно ги кажа.

Информацијата дека славната актерка е бремена ја сподели со јавноста нејзиниот сопруг Колин, кој го откри ова на неговиот стенд-ап настап.

Од возбуда, не можеше да ги зачува овие информации, па јавно ги кажа.

Пред неколку месеци се шпекулираше дека Скарлет е бремена, за што таа не коментираше, но сега Колин официјално го потврди тоа на еден од неговите стенд-ап настапи.

„Ќе имаме бебе и тоа е неверојатно“, возбудено изјави Колин за време на неговиот настап во Кентаки.

Двојката е во брак од 2020 година, по тригодишна врска, а Скарлет ја има шестгодишната ќерка Дороти, од првиот брак со францускиот новинар Роман Дуриак.

Бидејќи Скарлет не се појави на промоциите и настаните поврзани со новиот филм на Марвел „Црна вдовица“, во кој ја игра главната улога, а исто така е и извршен продуцент, а во емисиите е снимена до раменици, јавноста почна да се сомнева дека актерката е во благословена состојба, и сега е официјално.

Колин и Скарлет се венчаа во Њу Јорк во нејзината куќа минатиот октомври, сакаа мала и интимна церемонија, а Корона вирусот ги ограничи на местото на настанот, па решија да имаат прослава во најтесниот круг на семејството и пријателите каде што секој ќе се чувствуваат опуштено и безбедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi