СЛАВНАТА МАНЕКЕНКА НИКОГАШ НЕ ИЗГЛЕДАЛА ПОДОБРО: Хајди Клум позираше топлес, а фотографот беше сопругот Том

26 јуни, 2021
283761_profimedia0496701933_ff

Познатата манекенка Хајди Клум честопати ја изненадува публиката со своите трансформации и лежерно однесување, кое избраниот Том Каулиќ го поддржува на свој начин.

Жешките јуниски денови ги искористија за годишен одмор покрај море, како и оскудното уживање топлес, што Хајди го забележа и го сподели со публиката на социјалните мрежи.

Иако е во петтата деценија, таа никогаш не изгледала позаводливо, а покрај редовната обука и правилната исхрана, за извајаната фигура на Клум се задолжени и медитацијата и духовното чистење.

Комплиментите отидоа само на Хајди и на фотографот Том.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi