Славната пејачка ја покажа линијата на плажа и покрена гласини дека е трудна од колегата

8 јуни, 2021
pjimage-10

Дали музичката sвезда го крие трудничкото стомаче, беше прашање што ги заинтригираше нивните обожаватели со денови, но пејачката Камила Кабело (24) и канадскиот кантавтор Шон Мендес (22) воопшто не рекоа ништо за нејзината бременост.

Од друга страна, Камила се појави на плажа во сино бикини, а после тоа започнаа со тие злобни коментари за прекумерна тежина.

24sata

Со оглед на тоа што Камила е позната по своите секси облини и атрактивен изглед, фановите започнаа да ја критикуваат за нејзиниот нов изглед, но се чини дека на пејачката воопшто не и е грижа. Униформниот стандард за убавина во 2021 година и времето на движењата на позитивноста на телото и онака не е „по цена“.

24sata

Секако, меѓу коментарите на обожавателите на овој млад пар имало и многумина кои го пофалија нејзиниот изглед.

Од друга страна, Камила цел ден го мина на плажа со насмевка на лицето во друштво на своето сакано момче, а папараците кои го следеа секој нивен чекор не ѝ попречуваа во уживањето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi