Славниот актер „УДРИ“ на БРЕД ПИТ – Бред е најевтиниот актер за оваа работа

6 октомври, 2021
Screenshot_2

Џорџ Клуни и Бред Пит повторно соработуваат заедно и тоа на остварувањето „The Tender Bar“.

Тие двајца одлично функционираат заедно, а тоа може да го заклучиме од изјавите кои се појавуваат во странските медиуми.

Имено, во просториите на Амазон студијата во Лос Анџелес, била одржана специјална проекција, а Џорџ Клуни бил одлично расположен и на шега го „поткачил“ Бред Пит, пишува „People“.

„Бред очигледно бил најевтиниот актер“, рекол Клуни, а потоа го пофалил колегата.

„Тој ми е пријател и навистина добро си поминуваме. Многу се радувам“, признал Џорџ.

Инаку, Џорџ Клуни и Бред Пит соработувале во остварувањата „Ocean’s Eleven“ и „Burn After Reading“.

„Tender Bar“, кој го режира Клуни, а чиј копродуцент е Бред Пит, ќе се најде во кината ширум Америка од 22-и септември, а на платформата „Amazon Prime Video“ на 7-ми јануари.

Филмот зборува за младо момче кое останало без татка си кратко по своето раѓање. Обидувајќи се да најде замена за татковска фигура, се поврзува со неговиот вујко и другите што ги запознава во барот.

Главните улоги им се доверени на Бен Афлек, Даниел Раниери, Таја Шеридан, Кристофер Лојд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris