СЛЕДЕН НА СПИСОКОТ Е БАНКАР Кети Холмс не се откажува од пронаоѓањето нов сопруг

18 јули, 2021
Screenshot_4

Сака што побргу да го заборави фаталниот готвач

По осуммесечна романса, овој мај раскинаа славната 42-годишна актерка Кети Холмс и нејзиното девет години помладо момче, готвач и косопственик на њујоршки ресторан Емилио Витоло Jуниор. Портпаролката на актерката потврди дека парот раскинал. „Тие раскинаа мирно, но сепак остануваат пријатели“, изјави за US Weekly во тоа време. Пред околу еден месец беше напишано дека таа ќе даде сè за да го врати својот готвач, а сега се појавија информации дека продолжила понатаму. Покрај тоа, таа е упорна да најде сопруг.

Американските таблоиди веруваат дека фрлила око на Оливиер Саркози, кој минатата година се разведе од актерката Мери-Кејт Олсен. Woman’s Day известува дека Кејт и Оливиер биле видени во Њу Јорк. „Никој не е сигурен до каде ќе стигне ова, за сега тие се забавуваат, ништо официјално. Сите нејзини пријатели се обидуваат да одржат мали очекувања“, објасни извор близок на актерката и банкарот.

Објавувањето понатаму имплицира дека тој, кој го заврши разводот со Мери-Кејт во јануари, е поромантичен од Кејти. „Таа бара сопруг, па затоа можеби и се допаѓа некој како Оливиер откако се посрамоти со Емилио Витоло. Веќе се обидува да научи француски јазик и да прочита повеќе меѓународни весници за да дознае повеќе за можниот партнер“, продолжува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi