Сними експлицитен спот, си ја скрати косата и го промени стилот: Сега Мајли се појави во сосема ново издание!

1 август, 2021
293341_profimedia0513975823_ff

Тинејџерската sвезда Мајли Сајрус ги изненади сите кога објави видео со поексплицитни сцени пред неколку години, каде што некои од нејзините реквизити беа обесена топка и чекан.

Таа се здоби со слава во серијата Хана Монтана, но очигледно е дека не сакаше да задржи таква слика.

Меѓутоа, на еден од нејзините настапи, таа се појави сосема поинаку облечена откако го смени правецот на своето претставување пред јавноста.

За оваа пригода, таа избра да облече црвен комбинезон „Gucci“ со плаки и сребрени детали околу каишот што се наоѓаше во средината на комбинезонот. Ова парче имаше и долги ракави, како и јака која совршено одговараше на пристојниот накит што пејачката го носеше околу вратот.

Имаше и прстени, како и чизми со сребро до колена со мала платформа и дебели потпетици.

Како ви се допаѓа овој стајлинг на Мајли?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi