Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси (фото)

9 јуни, 2021
tijan

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија.

Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува.

Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој е нејзин заштитен стилски печат, па затоа и фотографиите каде имала „испади“ во некое поженствено и за неа несекојдневно издание, се изненадувачки.

Овој пат, на последната фотографија која ја објави на Инстаграм, Тијана има долга руса коса ,  додуша станува збор за перика, широки панталони и маичка или топ до над папокот, а овој стајлинг го дополни со патики – старки.

На себе има нежна шминка, а во вакво издание, досега не сме ја виделе.

Оваа објава на Дапчевиќ за краток период собра над 3000 лајкови, а нејзините колеги ја опсипаа со позитивни коментари.

Како ви се допаѓа Тијана во вакво издание?

Преземено од vistina.com.mk