СО ГОЛОТИЈА ЈА СЛАВИ СЛОБОДАТА … Бритни целосно се соблече, фановите се загрижени: „ПОРАСНИ!“ (18+)

2 октомври, 2021
brit-gola-3-660x450

Откако судијата во Лос Анџелес го уважи нејзиното барање и го отстрани нејзиниот татко како законски старател, 39-годишната Бритни Спирс одлучи да прослави на свој начин-објавувајќи серија голи фотографии на кои позира без облека и ги покрива интимните места со емотикони.

Фотографиите ги загрижија нејзините обожаватели, кои го следеа секој чекор на поп принцезата, уште од кога се дозна дека е заробена во бизарен случај за старателство, со посебно внимание.

„Поради ова однесување, се најде во неволја. Бритни, порасни! “, ѝ пишуваат загрижените обожаватели и веруваат дека пејачката, за да се ослободи од робовладетелското старателството засекогаш, треба да се однесува соодветно и да го убеди судијата дека е способна како мајка, уметник и бизнисменка.

Ниту нејзиниот татко Џејми Спирс, кој пред неколку дена, по долги тринаесет години, го загуби старателството над својата ќерка и нејзиното богатство се проценува на 60 милиони долари.

„Со сета почит, судот погреши при отстранување на Џејми Спирс и доведување странец за управување со нејзиниот имот и продолжување на мерките што Бритни побара да се укинат претходно ова лето. Господинот Спирс ја сака својата ќерка безусловно. Тринаесет години се обидуваше да го направи она што беше во нејзин најдобар интерес, или како старател или како татко “, рече нејзиниот татко преку адвокат, додавајќи дека додека светот слави, оваа судска одлука треба да се гледа како„ голема загуба за Бритни “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris