Со нив е секогаш ДРАМАТИЧНО: Ким Кардашијан прошета во венчаница, а Канје Вест – се запали!

28 август, 2021
299061_profimedia0545039209_ff

За време на прославата по повод објавувањето на албумот во една од последните сцени, музичарот Канје Вест се запали. Гореше неколку секунди пред да го изгаснат.

„Огнот“ започна во репликата на неговата куќа од детството, која беше поставена на сцената. Иако целосно гореше, мирно ја напушти куќата и одеше, веројатно облечен во заштитно одело.

Целата сцена траеше неколку секунди пред да му пријдат луѓе со апарати за гаснење пожар и да го изгаснат.

Покрај овој драматичен настан, публиката можеше да биде сведок и на Ким Кардашијан како излегува на сцената во бела венчаница.

За потсетување, тие двајца се во судска постапка за развод.

И покрај нејзиниот изглед, сигурни извори велат дека Ким и тој не се смириле.

Сепак, таа со задоволство се согласи да дојде и да го поддржи бидејќи иако не се во брак, тие секогаш ќе бидат семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi