СО НОВИОТ ДЕЧКО, ЗАБОРАВИ НА Сѐ: И на огледалото и на модниот вкус! (ФОТО)

24 мај, 2021
250593_profimedia0612361500_ls

Сите зборуваат за модната катастрофа на познатата актерка

Актерката и модел Меган Фокс, жена која со години важеше за симбол на сексапил и сон на многу мажи, се појави синоќа на доделувањето на Billboard наградите во Лос Анџелес и целосно разочара, како во стилот, така и во однесувањето.

Имено, нејзините обожаватели не успеаја да го прифатат фактот дека таа за свој нов партнер го избра Колсон Бејкер, рапер попознат под уметничкото име Машин Ган Кели.

Убавата Меган гордо позираше со своето момче во многу необична модна креација, која ја откриваше повеќе отколку што криеше.

Сите коментираат дека не можат да разберат што Меган видела во раперот, особено откако десет години беше во брак со актерот Брајан Остин Грин, на кого му роди три деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi