Сочни бакнежи на сите страни! Погледнете го првото видео на Џенифер Лопез и Бен Афлек како се бакнуваат

15 јуни, 2021
jennifer-lopez-ben-affleck-830x0

Американскиот актер Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез се фотографирани како се бакнуваат во јавност за прв пат откако ја обновија врската пред два месеци.

Имено, славната двојка, на која фановите го добија популарниот прекар Бенифер, беа фотографирани за време на вечера во Нобу во Малибу, каде не можеа да ги тргнат рацете едни од други, а „паднаа“ сочни бакнежи и емотивни прегратки.

Двајцата како да имаат очи само еден за друг, па ја обновија својата врска по 17 години, откако ја раскинаа својата двегодишна свршувачка во 2004 година.

Бен и Џенифер нежно се допираа, се милуваа, а потоа актерот ѝ шепотеше на увото. Она што исто така може да се види е дека во ресторанот беа присутни и децата на пејачката, близнаците Максимилијан и Ема, па сега може да се види дека оваа врска е навистина сериозна веднаш штом Џеј Ло реши да го претстави своето момче на децата.

Она што е уште пошокантно е фактот дека нивните обожаватели од пред 17 години сè уште навиваат за нивната убов, па затоа на YouTube може да се прочитаат разни позитивни и емотивни коментари од обожавателите под видеото од нивниот бакнеж.

О, човеку, ова ги враќа спомените од раните 2000-ти. Ја обожавам Џенифер од 1999 година, кога излезе нејзиниот прв албум. Од сите врски што ги имал, само по начинот на кој таа се однесува кон Бен, можете да кажете дека тој е љубовта на нејзиниот живот. Толку е трогателно да ги видите заедно повторно по 17 години! Јас сум многу среќен за нив! Овој пат ќе се венчаат – напиша еден обожавател.

“Јас сум многу среќен што се смиривте. Не дозволувајте никој да ве раздели, ова е судбина”, “Покажете му на светот дека не се плашите да покажете дека сте повторно заедно: Бенифер е повторно тука!”, “Јас сум многу среќна за нив бидејќи знам колку ennенифер го обожава Бен “, Се надевам дека ќе останат заедно засекогаш “, напишаа воодушевените обожаватели откако го видоа видеото од бакнежот.

Да потсетиме, откако ја раскина свршувачката со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (45), пејачката Џенифер Лопез не се раздели од Бен Афлек кога за малку ќе се омажеше во 2004 година, но актерот потоа ја откажа венчавката 3 часа пред да се заколнат еден на друг на вечна љубов.

Двојката беше забележана заедно заедно пред неколку недели за време на одмор во Монтана, а после тоа поминаа една недела заедно во Мајами, каде беа фотографирани неколку пати на балконот од вилата што ја изнајмија само за нив двајца.

Нивната врска сега се одвива на релација Лос Анџелес-Мајами, а кога таа е во Калифорнија, пејачката сега останува исклучиво со Бен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi