Софија Вергара се збогува од 2020 година

1 јануари, 2021
insta

Вергара е најплатената актерка во Светот денес. Една од причините е нејзиниот атрактивен изглед, кој беше тежина за неа на почетокот на нејзината кариера. Денес знае како да го искористи, а секоја нејзина нова фотографија крева голема прашина

Актерката Софија Вергара (48) годинава може да ја смета за успешна. Со заработка од 43 милиони долари, таа стана најплатената актерка во Светот, а нејзините „акции“ постојано растат. Седи во жири, се подготвува за нови улоги, но не го занемарува својот профил на Instagram… Многу добро знае дека секоја фотографија во бикини носи нови лајкови, следбеници, а со тоа и долари.

Затоа, од 2020 година, таа реши да се збогува со фотографијата покрај базенот каде што си игра со своето кученце – Меурчиња.

За 10 часа, фотографијата собра повеќе од 200.000 „лајкови“, а многу фанови ѝ посакаа се најдобро во 2021 година и да ѝ се исполнат сите желби. А тоа се, според нејзините зборови, сѐ подобри улоги.

– Поради мојот изглед, не можам да играм обична девојка. Затоа се обидувам да најдам улоги во кои можам да го користам изгледот, но и талентот – рекла Софија.

Иако денес е на врвот на листата според заработката, некогаш ѝ се предвидуваше дека ќе има мала кариера и споредни улоги.

– Мислеа дека сум бескорисна убавица. Им требаше долго време да ме сфатаат сериозно – рече таа во една прилика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris