СОПРУГИТЕ СЕ СКАРАЛЕ Хари и Бекам имале прилично незгоден разговор

29 април, 2021
profimedia-0547229556

Долгогодишните пријатели за малку ќе се скараа заради сопругите, но на крајот сето тоа се реши

Поранешен фудбалер, денес претприемачот Дејвид Бекам имал незгоден разговор со принцот Хари за време на расправија меѓу Меган Маркл и Викторија Бекам. Сопругите се скарале минатата година откако 39-годишната Меган ја обвинила 47-годишната Викторија дека излегува со приказни за неа, бидејќи во весниците се појавиле приватни детали за нивното пријателство.

Заштитничкиот Хари решил да ги преземе работите во свои раце и му се обратил на 45-годишниот Дејвид за да провери што се случува. „Хари беше многу љубезен, но очигледно беше прилично незгоден разговор и Дејвид беше огорчен. Меган се плашеше дека Викторија стои зад сето тоа и разговараше со Хари за тоа, по што му се јави на Дејвид и му во кажа тоа. Но, мислам дека е смешна идејата Викторија Бекам да им каже на новинарите за такво нешто “, изјави неименуван извор за „The Sun“.

Драмата се случила во исто време кога беше објавено дека Хари и Меган го напуштаат местото на постарото кралско семејство. Дејвид и Викторија Хари му се пријатели многу години и присуствуваа на неговата венчавка во 2018 година со Меган. Дејвид Бекам дури го поддржа Хари во неговата одлука да го напушти кралското семејство во тоа време. „Го сакам, но горд сум што гледам како прераснува во личност која се грижи за своето семејство и се однесува како што треба да се однесува секој татко“, рече Бекам на видео минатата година, откако Хари и Меган објавија дека се селат во САД .

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi