Ѝ ПОМИНА МЛАДОСТА! Емили Ратајковски, НАЈПОСАКУВАНИОТ модел на денешницата, наполни 30 години! (ФОТО)

7 јуни, 2021
128173_497_f

Ако мажите се прашуваат, таа е една од најпосакуваните модели и актерки на денешницата. Емили Ратајковски утре ќе го прослави јубилејниот, 30-ти роденден…

Емили Ратајковски првпат се појави на насловната страница на еротското списание „ treats!” и за неа ова не беше ништо страшно, бидејќи како тинејџерка одела на нудистички плажи со своите родители.

Охрабрена од пријател, таа се запознала со агент за таленти кој ја контактирал Форд Моделс и потпишала договор со нив кога имала четиринаесет години. Потоа следувале многу успешни кампањи кои ја ставиле на самиот врв на американскиот моделинг. Емили е една од топ петте модели во светот.

Во февруари 2014 година, таа раскина со своето долгогодишно момче Ендру, а во март 2018 година се омажи по тримесечна врска.

Во март годинава го роди своето прво дете и рече дека тоа е најсреќниот ден во нејзиниот живот. Таа и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бер, добија син. Двојката со својот син живее во Њујорк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi