Актерката Џулијан Хју откри: Ди Каприо не е добар во кревет

4 јуни, 2021
pjimage-38_6biZbj4

Љубовните вештини на холивудскиот актер беа доведени во прашање на „ТикТок“ кога внуката на славната танчерка и актерка откри дека е „лош во креветот“

Во видеото на ТикТок, корисничката Starwise00 тврди дека нејзината тетка, американската танчерка и актерка Џулијан Хју (32) спиела со Леонардо ди Каприо (46) и не била задоволна од неговите способности.

– Тетка ми спиеше со Леонард ди Каприо. Тој, наводно, не е добар во кревет – рече внуката на Џулијан во „ТикТок“ предизвикот, што е исклучиво за роднини на познати личности.

24sata

Џулијан Хју е позната по долгогодишното учество во американската верзија на шоуто „Танц со sвездите“ и римејкот на филмот „Footloose“ од 2013 година.

Таа додаде дека благодарение на нејзината славна тетка ги запознала актерката Нина Добрев (32), Ники Рид (33) и актерот Иан Сомерхалдер (42).

Starwise00 наскоро го отстрани видеото од нејзиниот профил, а Џулијан и Леонардо засега немаат коментар.