Алекс мора да гледа како Џенифер заминува со Бен: „Тој е шокиран и тажен“

11 мај, 2021
Alex-Rodriguez-i-Jennifer-Lopez

Дали е ова почеток на нова драма?

Во Холивуд се случува она што многумина не можеа ни да го замислат. Пејачката и актерка Џенифер Лопез по раскинувањето со Алекс Родригез продолжи понатаму – и тоа ни помалку ни повеќе туку со нејзиното поранешно момче Бен Афлек. Седумнаесет години по крајот на свршувачката, се чини дека тие и дадоа нова шанса на љубовта. Откако се појавија одделно на концертот VAX LIVE во Лос Анџелес во неделата, на 2 мај, тие одлетаа заедно во клубот Јелоустоун – приватен резидентен клуб, скијачко и голф одмораличте, сместен во округот Медисон, каде заедно уживаа околу една недела. Сега истиот медиум, Е! Вести открива што мисли А-Род за сè.

Додека јавноста не може да ја скрие својата среќа поради повторното обединување на Бенифер, има една личност на која ова воопшто не и се допадна, а тоа е Алекс Родригез. Извор близок до Џеј Ло вели дека пензионираниот бејзбол играч бил шокиран, особено затоа што тој и Џенифер официјално раскинаа и ја откажаа свршувачката пред само еден месец.

Тој навистина мислел дека ќе успејат и повторно да се поврзат

‘А-Род е шокиран што Џеј Ло продолжи понатаму. Тој навистина мислеше дека ќе успејат и повторно да се поврзат. Тој и се обратил обидувајќи се да се сретне со неа, а таа била многу кратка во донесувањето на одлуката. Џенифер не била заинтересирана и за неа е готово. Алекс е тажен поради повторната средба на Џенифер и Бен, до тој степен што и даде до знаење дека е вознемирен ’, изјави извор близок до овој љубовен триаголник за споменатите медиуми.

„Беа сами. Само тие двајцата’, вели изворот за ново-старата двојка. Оваа вест доаѓа околу еден месец откако Џенифер и Алекс Родригез потврдија дека раскинале по четири години поминати заедно. Неколку дена подоцна, таа и А-Род се собраа накратко во ЛА, а извор близок до поранешната двојка изјави дека Алекс сака да ги „среди работите“ со пејачката. Само неколку дена подоцна, Бен беше забележан во нејзиниот дом, а познаници на поранешните свршеници рекоа дека двајцата биле „само пријатели“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi