Александра Накова со „голи“ гради за реклама! (ВИДЕО)

18 март, 2021
nakova

Атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, неодамна стана газдарица на бутик во родната Гевгелија. Од она што се знае, се работи за бутик женска гардероба, провокативна, но и едноставна и комерцијална, модерни модни парчиња  за сечиј вкус.

Сексапилната газдарица е доволнио искусна за да знае дека робата колку и да добра, квалитетна, модерна и со пристапни цени, сама не се продава. Затоа Накова се сети, како на крајот на денот или месецот, да и испадене есапот, па наместо „весела математика“  реши да употреби оригинална тактика! Цицлестата убавица и пред да стане газдарица умееше со својот секси изглед и тоа како да провоцира, па она што најдобро го знае, реши да го примени и од него да профитира!

Уште на отворањето Накова погледите на гостите ги „закова“ за себе и својот предизвикувачки изглед што ја буди бујната фантазија на бројната армија обожаватели и следбеници, отсега и нејзини потенцијални муштерии.

Имено, новопечената газдарица ги пречека гостите како еротска царица, облечена во ултрапровокативно, црно, кусо, коктел фустанче, чие деколте беше шокантно длабоко па однего повеќе виреа, отколку што во него се криеја бујните гради на Накова.

А кога забележа дека провокацијата поминува, и самата реши своите главни адути да ги искористи за да привлече внимание и  крене галама, па Накова одново се појави со „голи“ гради за реклама! Штик проба за промоција на својата гардероба, односно парчиња кроени по последен моден крик, кои ги продава во својот нов бутик.

А, каде најбргу, бесплатно, а можеби и најефектно, ако не на социјалните мрежи или поточно на сопствените профили.

А таму Накова во свој елемент, позира со сиот свој телесен раскош, особено она што најмногу ја краси  гевгелиската газдарица – доминантната силиконска предница.

Очигледно цицлестата убавица е самата по себе подвижна реклама, привлечна како магнет за модниот свет и еротски видео и фото билборд за моделите што се продаваат во нејзиниот нов бутик.

Атрактивна, сексапилна, средена, дотерана, колку и да изгледа провокативно и предизвикувачки, онака скоцкана тип – топ, имајте на ум дека Накова е сепак газдарица на бутик, а не на секс шоп!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris