БЕЛА ТОРН И ПОРНО ГЛУМИЦАТА ГО ЗДРМАА ИНТЕРНЕТОТ СО ЖЕШКИТЕ СЦЕНИ: Јутјуб го отстрани нејзиниот видеоспот, а потоа го вратија назад…

23 февруари, 2021
Bella-Thorne

Видеото е толку контроверзно што фановите на Бела коментираат како жешките лезбејски сцени ги засенија сите.

Актерката Бела Торн (23) неодамна го објави својот нов сингл „Shake It“. Видеото за него беше објавено на Јутјуб на 19 февруари, а во него се појавува и порно sвездата Абела Данџер.

Спотот изобилува со нивните разголени секси сцени, а за неколку часа е прегледано повеќе од четири милиони пати на Инстаграмот на Бела. Во спотот Бела се омажи за Абела, а девојките, потоа оскудно облечени, разменуваат нежности.

Видеото е толку контроверзно што обожавателите на Бела коментираат дека жешките лезбејски сцени засенија сè, толку многу што воопшто не ја забележуваат самата песна, а актерката на својот Инстаграм откри дека Јутјуб ја отстранувал на неколку часа .

„Hey YouTube – зошто го тргнавте мојот видеоспот„ Shake It “? Дали затоа што се забавувам со Абела Данџер? Пејачите секогаш имаат жени кои ги тресат задниците во спотовите… Зошто и пејачките не можат да го имаат тоа? Цензурата врз жените треба да престане! Никогаш нема да престанам да се борам со овие глупости. Следете не. Исто така, честитки, го срушивте Јутјуб! “, напиша Бела во описот на објавата со клип од видеоспотот.

На задоволство на многубројните обожаватели на Бела, нејзиниот видеоспот наскоро беше вратен на Јутјуб, а за само неколку часа беше прегледан повеќе од 100.000 пати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi