„Бенифер“ опкружени со папараци: Џеј Ло „разнесе“ со стајлингот, а Бен се налути поради ова

27 јуни, 2021
ben-aflek-dzenifer-lopez1-830x0

Бен и Џенифер беа на вечера во еден ресторан во Беверли Хилс

Американскиот актер Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез беа фотографирани додека одеа на вечера во Беверли Хилс, а по тој повод, парот беше „опкружен“ со огромен број папараци.

Имено, славната двојка „Бенифер“ се обиде да влезе во ресторанот во Лос Анџелес на задната врата, а папараците ги следеа и се обидоа да направат што повеќе слики, бидејќи сите обожаватели сакаат да видат и слушнат што е можно повеќе за двојката која се смири по 17 години.

По тој повод, Џенифер носеше бела маица, бела јакна и беж шорцеви, додека носеше сандали со високи потпетици и кожна кафеава чанта. Таа ја врза косата во опашка и имаше лесна шминка на лицето.

За разлика од Џеј Ло, која се дотерала, Бен носеше многу понеформална комбинација.

Носеше маслинесто зелена кошула, црни фармерки и црна шушкава јакна, додека носеше длабоки црни патики.

Исто така, актерот навистина не беше воодушевен од бројот на фоторепортери кои ги следат и од огромното внимание што им беше посветено, што го налути за момент, но штом останаа сами, актерот се стопи во прегратките на пејачката и не се грижеше за другите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi