БРЕД ПИТ ЗАВРШИ ВО ИНВАЛИДСКА КОЛИЧКА: Оваа фотографија ја обиколи планетата за рекордно време!

16 април, 2021
247665_bredpituinvalidskimkolicima_ls

Американскиот актер Бред Пит неодамна беше фотографиран како излегува од медицинска установа во Холивуд во инвалидска количка придружуван од персоналот и телохранителите.

Престижниот странски магазин „Њујорк Тајмс“ објави слики кои покажуваат дека Бред се обидел да се скрие со очила и качулка.

Малкумина ја препознаа холивудската sвезда во ова издание, бидејќи има и маска што ја носи поради пандемијата. Сепак, камуфлажата не му успеа, бидејќи фотографиите го обиколија светот.

Bred Pit

Целата сцена изгледа застрашувачка, но на крајот се покажа дека поранешниот сопруг на Анџелина Џоли бил подложен на забна интервенција, најверојатно, отстранување на умниците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi