Бритни Спирс на необичен начин му го честиташе роденденот на своето момче: Бушава, размачкана околу очите го сторила ова! (ВИДЕО)

5 март, 2021
Sem-Asgari-i-Britni-Spirs

Сите се прашуваат што им значи ова?

Пејачката Бритни Спирс е често присутна во медиумите поради скандалозното минато и психолошките проблеми, но се чини дека конечно е среќна покрај своето момче Сем Ашгари.

Сем денес го прослави својот 26-ти роденден, а Бритни му го честиташе преку Инстаграм на многу необичен начин.

Имено, таа објави видео во кое игра во бањарка во бањата, а потоа со устата преминува преку стаклената врата. Нејзиното момче потоа го повтори истото.

Пејачката не се грижеше многу во какво издание ќе се појави, па имаше разбушавена коса, и црна шминка беше размачкана околу нејзините очи.

„Среќен роденден на човекот кој секогаш ме смее. А, кој би го сторил тоа подобро? “, Напиша Бритни и го обележа Сем.

И додека некои нејзини следбеници се прашуваа што им значи сето ова, други се согласија дека тие двајца се едноставно среќни и уживаат да не се грижат за туѓите коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris