ЦИФРИ ОД КОИ СИГУРНО ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВАТА: Ова се најскапите разводи во историјата

5 мај, 2021
1-10

Бракот помеѓу Џеф Безос и Мекензи Скот беше финализиран во 2019 година. Мекензи, пак, повторно се омажи, а од разводот доби четири процентен удел во Амазон вреден 36 милијарди долари.

Коосновачот на Гугл, Сергеј Брин се разведе од сопругата Ен Војчицки по осум години брак. Не е познато како ги распределиле парите, Брин тежи околу 99 милијарди долари.

Стив и Елејн Вин се разведоа по втор пат во 2010 година. Заедно ја водеа заедницата „Вин“ одморалишта проценети на 795 милиони долари. Елејн сега вреди 2,3 милијарди долари

Аднан Кашоги се разведе од сопругата Сандра Дели во 1974 година. Во тоа време, тоа беше најскапиот развод во историјата, тежок 874 милиони долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi