Додека неговaта нова девојка се слика гола, Кание Вест не се одделува од децата: Тој ги воодушеви луѓето со своето нормално однесување

2 јули, 2021
nanie

Американскиот рапер Кание Вест (44) уживаше неколку дена со своите деца во Мексико, додека неговата наскоро бивша сопруга Ким Кардашијан (40) е на пат во Италија, а новата девојка Ирина Шајк го одушевува светот со голи слики .

Имено, раперот помина квалитетно време со своите деца во уметничко одморалиште кое се наоѓа на брегот на Мексико.

Тој беше фотографиран во средата со неговата најстара ќерка Норт (8) на аеродромот, а подоцна му се придружија и неговите синови Сент и Псалм, како и ќерката Чикаго, кои беа со својата дадилка и обезбедување.

Тие биле фотографирани на терминалот пред летот за Лос Анџелес, а може да се забележи дека раперот е многу посветен татко и дека овој пат бил на должност, додека Ким е во Рим со Кејт Мос и нејзината ќерка.

По тој повод, Кание со себе носеше неколку куфери, иако таму поминаа помалку од 5 дена, а донесе и огромни звучници, па сите се прашува кој е поводот што останал таму.

Инаку, тој доби и бројни комплименти на своја сметка, поради неговото целосно опуштено и природно однесување на аеродромот, „без вообразеност“.

Дали му недостига Ким?“, „Секоја чест, посветен татко“, „Тој е чуден, но мислам дека е добар татко“, „Каде е Ирина?“- беа коментарите на обожавателите.

Да потсетиме, Ким неодамна зборуваше за разводот од раперот и во признанието истакна дека се чувствува вкочането и исцрпено, а исто така зборуваше и за тоа како и влијаел овој брак.

Кардашијан јавно призна дека оди на терапија и дека колку и да се чувствува успешно, нема со кого да сподели и со кого да се радува. Кардашијан исто така изјави што ѝ недостасува во љубовта со Кание и како што рече, таа му благодари за сѐ што го поминале заедно, но истакнува дека не била среќна со него.

-*,,Мојот сопруг оди од земја во земја, јас сум тука со него и тоа беше добро за мене, но бидејќи наполнив 40 години, сфатив – не, не сакам сопруг кој живее во друга земја. Сакам личност со која ги делам истите интереси, истите ТВ-емисии, на пример. Сакам некој што ќе сака да вежба со мене. Ова се малите нешта што ги немам” – рече Кардашијан и додаде:

-,,Јас веќе ги имам сите големи работи. Имам екстравагантни работи, дури и повеќе отколку што некој може да замисли. Ги искусив сите помпезни ситуации и никој повеќе нема да го стори тоа на таков начин. Благодарна сум за сето ова, но мислам дека сум подготвена за мали нешта и искуства што значат многу“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi