Додека сите зборуваат за разводот, се огласи Игор Којиќ: „Боже, дај ми знак!“

11 април, 2021
feda806e2e4ae704589c4efcd2fb44551b8e4356

Игор Којиќ испрати порака што може двосмислено да се разбере.

Северина и Игор во последно време не зборуваат ништо за нивниот приватен живот во медиумите. Гласините дека се развеле не се коментираат.

Сомнежите се зголемуваат бидејќи тие веќе долго време не објавуваат заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Синот на Кеба објави фотографија на Инстаграм која насмеа многумина. Тој беше фотографиран пред сообраќајни знаци и додаде шеговит коментар.

  – Боже, дај ми знак – напиша Игор, чии зборови можат двосмислено да се толкуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi