ЏЕЈ ЛО ЈА ЗАГОЛИЦА ИМАГИНАЦИЈАТА ВО ОСКУДНО ТРИКО: Погледот на овој славен задник никогаш не досадува, нели?

7 мај, 2021
180900038_2911270985787667_700790575084749144_n

Џенифер Лопез неодамна ја раскина свршувачката со бејзбол играчот Алекс Родригез, но нема време за тагување. Пејачката, актерката и претприемач заблеска на концертот Вакс Лајв во Лос Анџелес кој имаше за цел да ја подигне свеста за важноста на вакцините.

Латино дивата за време на настапот смени четири аутфити. Најголемо внимание беше посветено на ефективното боди во светли бои во кое Џеј Ло покажа дека со макотрпни тренинзи и здрава исхрана го довела своето тело до совршенство.

Џенифер се пофали со фотографиите на својот Инстаграм и собра скоро 2,5 милиони лајкови. Изгледа дека косата во високо опавче, ефективната облека, драматичната шминка и накитот беа полн погодок за настапот за кој долго ќе се зборува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi