Џеј Ло ќе го памети ова цел живот: Алекс ја изненади на невиден начин за Денот на вљубените

15 февруари, 2021
dzenifer-lopez-aleks-rodrigez-830x0

Алекс Родригез продолжува да ги „поместува“ границите кога станува збор за љубовта кон Џенифер Лопез. Имено, поранешниот бејзбол играч одлучи да ја изненади својата свршеница на необичен начин на Денот на вљубените.

Дека тој успеал во тоа, сведочат и снимките што Џенифер Лопез ги објави на Инстаграм.

Имено, Алекс и остави огромен букет цвеќе на масата, со голем број рози, како и со порака чија содржина Џеј Ло не ја откри. Но, тоа не беше сè.

Сè започна ноќта пред Денот на вљубените. Имено, Алекс го украси креветот со ливчиња од роза каде што се испишани првите букви од нивните имиња, и сето тоа е врамено во срце.Балони имаше од сите страни, а во соседната соба беше пронајден натпис со натпис „Те сакам“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi