Џенифер Лопез и Бен повторно заедно? „Со часови се во нејзината куќа откако таа раскина со Алекс“

1 мај, 2021
News Archive - Feb. 9, 2003

Познатиот добитник на Оскар неколку пати беше забележан како доаѓа во калифорнискиот дом на латино дивата во текот на денот

Џенифер Лопез (51) и Бен Афлек (48) поминаа сомнително време заедно во Лос Анџелес по раскинувањето со Алекс Родригез (45), изјави неименуван, но добро информиран извор за „Page Six“.

Познатиот добитник на Оскар неколку пати беше забележан како доаѓа во калифорниската куќа на латино дивата во текот на денот. Иако двојката никогаш не била фатена заедно, изворот изјавил: „Обезбедувањето го зема од договореното место и го носи по неколку часа поминати во нејзината куќа“.

Santa Monica, CA – *EXCLUSIVE* – Actor Ben Affleck back to family life after filming duties for his latest film project and takes his son Samuel to his swimming practice. *UK Clients – Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 601587751, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia

Само пријатели или…?

Афлек е виден неколку пати во бел теренец Escalade, кој ѝприпаѓа на Џеј Ло, т.е на неговата поранешна свршеница. Тој, наводно, ја посетувал често откако се вратила од снимањето на новиот филм „ Shotgun Wedding “ во Доминиканската Република.

Burbank, CA – *EXCLUSIVE* – Singer/actress Jennifer Lopez heading to work with her manager Benny Medina in Burbank. BACKGRID USA 28 APRIL 2021,Image: 608430139, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia

Други извори блиски до парот велат дека Џен и Бен се само пријатели и негувале ваква врска со години. „ Bennifer “, како што некогаш беа нарекувани од фановите, се свршија во 2002 година, но во 2003 година ја одложија венчавката, па во јануари 2004 година раскинаа.

Feb. 9, 2003 – U.S. – KRT ENTERTAINMENT STORY SLUGGED: DAREDEVIL KRT PHOTOGRAPH BY LIONEL HAHN/ABACA PRESS (February 10) Ben Affleck and Jennifer Lopez attend the Twentieth Century Fox world premiere of ”Daredevil” at the Mann Village Theatre in Los Angeles, California, Sunday, February 9, 2003. (smd) 2003,Image: 193811675, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi