ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ АКТЕРИ ВО СВЕТОТ ГОДИНА ДЕНА НЕ ИЗЛЕГОЛ ОД ДОМА! Еве зошто ЛЕГЕНДАТА не е ВИДЕНА во ЈАВНОСТ

22 септември, 2021
124524_nikolson_f

Еден од најпознатите и најдобрите холивудски актери, Џек Николсон (84), според еден негов пријател, не излегол од куќата една година, а причината за тоа најверојатно е болест.

Николсон не излегува од дома, бидејќи, како што тврдат неговите блиски пријатели, тој боледува од деменција.

Актерската легенда ги живее „тажните последни денови“ во својата вила во Беверли Хилс.

  – Џек и јас сме пријатели со години и тој воопшто не ја напушта својата куќа. Неговиот син и ќерка се грижат за него – изјавил негов пријател за „Радар Онлајн“.

Иако актерот има пет деца, најчесто е фотографиран во друштво на ќерката Лорен и синот Рај.

– Физички е добро, но психички не е најдобро. Навистина е многу тажно да се види како актер како Џек си оди на овој начин – рекол изворот.

Славниот актер ја одигра својата последна улога во филмот „Како знаеш“ (“How Do You Know”) од 2010 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris