Една личност особено и значи: Откриена вистината за тетоважата на Џенифер Анистон

6 март, 2021
tan2020-1-20210359031-830x0-1

Џенифер Анистон е дури во 53-та година и е меѓу најпопуларните жени во светот. Затоа не е изненадувачки што јавноста го следи секој нејзин потег под „будното око“. Покрај тоа, познат е секој детал на нејзиното тело.

Иако уште во 2018 година беше речено дека приказната зад нејзината тетоважата со два броја: 11 11 е поврзана со нејзиниот роденден, но и со кучето Норман, кое почина во 2011 година, сега сè конечно е јасно. Со години се шпекулираше за што точно станува збор и што значат двата броја. Судејќи според најавата на нејзината пријателка, шпекулациите не беа пропуштени толку многу. Имено, по повод нејзиниот роденден, кој беше на 11 февруари, нејзината пријателка Андреа Беневалд објави фотографија од нив заедно, на која јасно се гледа дека исто како и Џенифер, Андреа има иста тетоважа.

Неколку недели подоцна, тоа беше нејзиниот роденден, а истата фотографија ја објави 52-годишната актерка. Среќен роденден на сестра ми засекогаш

Најдоброто допрва доаѓа “, напиша Џенифер и на тој начин даде до знаење дека бројките се тесно поврзани со долгогодишна пријателка. Патем, познато е дека актерката го има истетовирано името Норман на ногата уште од 2011 година, како потсетување на нејзиното куче кое починало претходно истата година, но сè уште не зборувала за значењето на тетоважата на нејзиниот зглоб . Сега, сепак, како што многумина истакнуваат на социјалните мрежи, значењето е барем малку појасно. Она што е исто така важно да се нагласи е фактот дека во нумерологијата, некои верници во Ageу Ејџ често ги поврзуваат 11:11 со случајност или совпаѓање. На пример, оние што гледаат 11:11 на часовникот, честопати го тврдат ова како поволен знак или сигнал за присуство на духот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris