Една од најголемите sвезди на денешницата, со видео инспирирано од Титаник, ги објасни односите што имаат среќен крај

14 февруари, 2021
Capture

Синглот „We’re Good“ излезе во придружба на видео инспирирано од филмскиот класик „Титаник“, а песната зборува за врски кои имаат среќен крај.

Дуа Липа ја започна 2021 година со издавањето на новиот сингл „We’re Good“. Песната го најде своето место на ново објавеното луксузно издание на албумот „Future Nostalgia – Moonlight Edition“, кој ги вклучуваше и новите синглови „Not My Problem“. JID и „Ако не сум јас“.

„We’re Good“ излезе во придружба на видео инспирирано од филмскиот класик „Титаник“, а песната зборува за врските што имаат среќен крај. Не дозволувајте валкани алузии да ви поминуваат низ главата кога ќе кажеме среќен крај, бидејќи Дуа Липа не се осврна на тоа, туку на прекините што поминаа со пријателски тон, исполнети со меѓусебно почитување.

Инаку, „Future Nostalgia – Moonlight Edition“ е продолжение на успешната сага „Future Nostalgia“, вториот албум , кој е продаден во 6 милиони примероци ширум светот. Покрај еден од најистакнатите албуми минатата година, Дуа Липа зад себе остави и ремиксирано издание на „Club Future Nostalgia“ во 2020 година, и ги здружи силите со легендарната Кајли Миног во специјалното издание на нејзината песна „Real Groove (Studio 2054 Remix) ) “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi