Елизабет Харли на 56 години ја покажа завидната фигура во проѕирен фустан

14 јуни, 2021
290653de-1530-4e0d-abbc-c46b060e25fd

ЕЛИЗАБЕТ ХАРЛИ ги воодушеви следбениците со нова фотографија на Инстаграм.

Таа позираше во проsирен фустан на Версаче, кој не трпи долна облека.

Заедно со винтиџ фустанот, таа искомбинира сребрен ѓердан и имаше многу малку шминка на лицето. Истакна дека ова е стајлинг за прослава на нејзиниот роденден.

Фановите на 56-годишната актерка редеа комплименти под фотографијата.

„Волшебно“, „Тој фустан би изгледал одлично на мојот под“, „Сакам да бидам како тебе кога ќе пораснам“, „Прекрасен, прекрасен фустан“, „Зошто си толку убава?“ Се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi