Ештон Качер сметал дека неговата сопруга гледа порно, тој се изненадил кога сфатил што всушност таа гледа!

3 февруари, 2021
231902c7-c6cd-4d34-a7a4-120190a7a341

Славниот актер Ештон Качер сметаше дека неговата сопруга, актерката Мила Кунис, гледа порно во сред ноќ, но се покажа дека тој погрешил и дека всушност таа ја гледа популарната серија на Нетфликс Bridgerton.

Анегдотата беше кажана за време на гостувањето во емисијата Today With Hoda and Jenna, а Качер објасни дека се разбудил од сонот кога ја видел Мила како зјапа во екранот на лаптопот.

“Не разбирав што се случува. Бев збунет. Мислев дека можеби некој друг е во кревет со нас”, рече тој, а потоа Мила рече:

“Тогаш бев на петтата епизода од серијата и сите знаеме што се случува во таа епизода. Нормално заспивам до десет часот навечер, но поради серијата останав будна до после полноќ. Ештон се разбуди и виде што гледав и ме праша дали е порно.“, објасни таа низ смеа.

„Го замолкнав и му реков да ме остави да ја гледам свадбата до крај“, додаде таа.

Серијата Bridgerton, која ја следи лондонската елита од 19 век, ги воодушеви гледачите ширум светот и привлече посебно внимание на жешките секс сцени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi